Služby

Vŕtanie a frézovanie

Výkonný stroj Profit H22 pre prácu s masívnym drevom pri realizácii štandardných i neštandardných zákaziek prináša zvýšenie zisku pri výrobe dverí, okien, schodov a nábytku z masivního dreva. Vysoká produktivita a malá investičná náročnosť – CNC optimalizuje štandardné postupy aj náročnú dizajnovo orientovanú neštandardnú výrobu.

Olepovanie hrán

V rámci drevoobrábacích strojov na spájanie a lepenie využívame olepovačku hrán Homag  s ovládacou jednotkou s farebným dotykovým displejem 10,4” a zaujímavými funkciami ako ukladanie užívateľom definovaných pracovných programov, kontrola elektromotoricky polohovateľných pracovných jednotiek, jemné nastavenie jednotiek s presnosťou na 0,01 mm z ovládacieho panelu, samovysvetľujúce zobrazenie jednotiek a mnoho ďalších efektívnych funkcií.

Porez materiálu

Celková koncepcia nárezového centra presvedčuje svojou robustnou konštrukciou, perfektným spracovaním a kvalitou. Jednoduchú obsluhu jedným pracovníkom umožňujú stoly so vzduchovým filmom pre osadenie materiálu, posuvníky materiálu, automatický sklad a software pre optimalizáciu porezu.

Dvere a zárubne

V našej ponuke nájdete protipožiarne dvere z dreva, ktoré sú určené do interiérov ako vchodové dvere do bytov v bytových domoch, k oddeleniu požiarnych úsekov na chodbách a pivničných priestoroch v zástavbe rôzneho určenia. K nim prikladáme typové oceľové, rámové alebo drevené obložkové zárubne.

Výroba nábytkových dielcov

Nábytkové dielce z laminovanej drevotrieskovej dosky narezané a ohranované na mieru sa používajú v nábytkárskom priemysle ako dvierka a nábytkové dielce na výrobu kuchynských liniek, vstavaných skríň a kúpeľňového, detského či obývacieho nábytku. Ak vyrábate nábytok svojpomocne v domácich podmienkach (napr. kuchyne svojpomocne, vstavané skrine svojpomocne…), sú nábytkové dielce rezané a hranované na mieru ideálnym riešením a uľahčením vašej práce.

Doprava tovaru

Vďaka kvalitnému potenciálu logistických schopností a nášho vozového parku dokážeme klientom zabezpečiť kompletnú logistiku dodávok tovaru:

Peugeot Partner / 5-miestne vozidlo, nosnosť 560kg, ložná plocha 1 600 mm x 110 mm
Peugeot Expert / 3-miestne vozidlo, nosnosť 860kg, ložná plocha 2 410 mm x 1 190 mm
Peugeot Boxer / 3-miestne vozidlo, nosnosť 1 480 kg, ložná plocha 4250 mm x 2150 mm
Citroen Jumper / 3-miestne vozidlo, nosnosť 1 480 kg, ložná plocha 4250 mm x 2150 mm
Renault Midlum / 2-miestny válnik, nosnosť 10 000 kg, ložná plocha 6 500 mm x 2 300 mm