EUROSPAN, s. r. o. pôsobí na trhu od roku 1997 ako obchodná spoločnosť. Najväčšou ambíciou bolo už od jej vzniku rozšíriť pôsobenie na domácom trhu, ale aj expandovať na zahraničné trhy v oblasti nábytku a stavebno-stolárskych materiálov.

Firma sídli v Michalovciach na ul. Priemyselná 11 vo vlastných priestoroch na pozemku s rozlohou 5 120 m2. Z tohto je až 800 m2 určených pre expozíciu ponúkaného tovaru. Ďalších 4 320 m2 tvoria skladové a výrobné priestory firmy.

Pri dosahovaní optimálneho výkonu spolupracujeme so zákazníkmi, rešpektujeme ich individuálne potreby s cieľom vypracovania ideálne fungujúceho systému.

Sme prístupní inovatívnym myšlienkam, podporujeme kreativitu, uprednostňujeme pragmatickú realizáciu požiadaviek zákazníka.


Politika kvality

Kvalitu výrobkov a poskytovaných služieb v oblasti činnosti Eurospan, s.r.o. chápeme ako úplné uspokojenie požiadaviek a potrieb našich zákazníkov pri súčasnom rešpektovaní zákonných noriem a ostatných všeobecne uznávaných hodnôt.

Kvalitu procesov môžeme dosiahnuť iba ich neustálym zlepšovaním. „Kvalita pre zákazníka“ je preto súčasťou činnosti každého pracovníka bez ohľadu na jeho postavenie v organizačnej štruktúre Eurospan, s.r.o.

Neustále zvyšovanie kvality je podmienkou ďalšieho rozvoja a konkurencieschopnosti Eurospan, s.r.o. a je rozhodujúcim a hnacím motorom pre trvalé zlepšovanie všetkých činností.

Kvalita pracovníkov – Naše činnosti vykonávame vysoko kompetentnými, kvalifikovanými a odborne spôsobilými pracovníkmi, ktorí sú vrcholovým manažmentom podporovaní vo svojej tvorivosti a iniciatíve.

Spokojnosť našich zákazníkov je jedným z rozhodujúcich kritérií hodnotenia výsledkov našej práce.

pila
Nárezové centrum
Moderné narezové centrum
pila
4-osé CNC centrum
Moderné 4-osé CNC centrum s tvarovým olepovaním
pila
Olepovačka hrán
Olepovačka hrán so spätným dopravníkom
pila
Lis
Lis

Výroba a predaj

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnou výrobou kuchynských liniek, interiérového nábytku, vstavaných skríň, interiérových dverí, protipožiarnych dverí a obložkových zárubní, vďaka čomu sme schopní zladiť celý interiér v rovnakom štýle. Zákazníkom ponúkame kvalitný nábytok za dostupné ceny. Široká paleta typov a tvarov predných plôch je zárukou, že si u nás vyberú nielen tí, ktorých oslovil moderný dizajn ale aj tí, ktorí majú radi klasický štýl. Modulová rada skriniek rôznych rozmerov umožňuje originálne riešenia do každého priestoru. Zároveň ponúkame aj ďalšie služby, konkrétne porez, olepovanie, tvárové olepovanie, vŕtanie a frézovanie.

Predajný sortiment zahŕňa nábytok ako aj veľkoplošné a stavebno-stolárske materiály (DTDL, OSB, MDF, lamino podlahy, obkladové materiály), ktoré dodávame v rámci SR, do krajín EU a na Ukrajinu.

Najvýznamnejšími dodávateľmi, s ktorými spolupracujeme, sú Krono Swiss, Bučina DDD, Egger.

Vystavené nábytkové zostavy sú ukážkou našej produkcie a poslúžia klientom ako inšpirácia pri výbere a návrhu nábytku podľa vlastných predstáv.

V roku 2016 sme otvorili novú predajňu – FACHCENTRUM so sídlom v Michalovciach na ul. Priemyselná 11. Tu nájdu stolári a široká verejnosť všetko potrebné k realizácii zamýšľaných interiérových prác, či už ide o novostavby alebo rekonštrukcie bytových i nebytových priestorov.


Logistika

Neoddeliteľnou súčasťou kompletných služieb je aj dovoz tovaru a odborný montážny servis, zahrňujúci prípravu priestoru pred montážou a samotnú montáž dverí, kuchynských zostáv a nábytku. Vďaka kvalitnému potenciálu logistických schopností a nášho vozového parku dokážeme klientom zabezpečiť kompletnú logistiku dodávok tovaru:

Peugeot Partner – 5-miestne vozidlo, nosnosť 560 kg, ložná plocha 1 600 mm x 110 mm

Peugeot Expert – 3-miestne vozidlo, nosnosť 860 kg, ložná plocha 2 410 mm x 1 190 mm

Peugeot Boxer – 3-miestne vozidlo, nosnosť 1 480 kg, ložná plocha 4250 mm x 2150 mm

Citroen Jumper – 3-miestne vozidlo, nosnosť 1 480 kg, ložná plocha 4250 mm x 2150 mm

Renault Midlum – 2-miestny válnik, nosnosť 10 000 kg, ložná plocha 6 500 mm x 2 300 mm

Produkt bol pridaný na porovnanie.